Strona główna
     Start z CS
     Mapy
     Bronie
     Drużyny
     Tapety
     Screen
     Taktyki

 

[Rozmiar: 7590 bajtów] Counter-Strike 1.5

Wymagania sprzętowe/minimalne:
Procesor: Pentium 300 MHz ( lub kompatybilny )
Ram: 64 Mb
Karta graficzna: SVGA ( 16 bit )
System: Windows 95/98/NT/XP/2000
500 Mb wolnego miejsca na HDD
Mysz i klawiatura zgodna z Windows
Dostep do internetu ( najlepiej łacze stałe )

Wymagania sprzętowe/sugerowane:
Procesor: Pentium 700 MHz ( lub kompatybilny )
Ram: 128 Mb
Karta graficzna: Akcelerator Graficzny 3D ( min. 16 mb )
System: Windows 95/98/NT/XP/2000
900 Mb wolnego miejsca na HDD
Czego potrzebujemy aby grac w CS-a?
Gry Half-Life
Najnowszego update do Half-Life'a
Counter-Strike 1.5 ( lub 1.6 )

Instalacja Half-Life'a:
Włóż płytkę z gra do napędu Jeżeli masz włączoną opcje autostartu, powinien wyświetlić się ekran główny instalatora. Jeśli nie - musisz ręcznie uruchomić plik setup.exe. Instalator odtworzy dźwięk i spyta czy go słyszałeś. Potwierdź klikającYES. Teraz na ekranie kliknijNEXT, a następnie na pytanie czy chcesz zainstalować grę, odpowiedz twierdząco klikającYES. W tym momencie pojawi sie ekran, na którym będzie można za pomocąBROWSEzmienić domyślną ścieżkę instalacji. Czynność kończymy klikającNEXT. Teraz chwila przerwy, na ekranie oglądać możemy postęp w kopiowaniu plików. Po jej zakończeniu wyświetlana jest informacja o zainstalowanych składnikach - klikamyOK. Po zakończeniu instalacji samej gry, program instalacyjny sprawdzi jaka posiadamy wersje sterownikówDirectX. Jeżeli nasza wersja to 6.0 lub nowsza zostaniemy o tym poinformowani i żeby przejść dalej klikamyOK. Natomiast jeśli nasza wersja jest starsza to program zaproponuje instalacje sterowników. Wówczas zgadzamy się i postępujemy zgodnie z instrukcja. Teraz instalator spyta czy sprawdzić na stronie producenta czy są aktualizacje do gry. WybranieYESspowoduje automatyczna aktualizacje gry do najnowszej wersji. Opcja ta jest polecana tylko gdy mamy bardzo szybkie łącze. Najlepiej wybraćNOi zaktualizować grę samemu. Kolejny ekran informuje nas o konieczności posiadania najnowszych sterowników do naszego sprzętu i daje możliwość wyświetlenia strony na której będą podane odnośniki do serwisów producentów podzespołów. Nie ma po co zawracać sobie tym głowy - klikamyNEXT. Ostatni już ekran daje możliwość uruchomienia gry bez wychodzenia z instalatora, wedle uznania wybieramyYESlubNO.

Aktualizacja gry Half-Life:Uruchamiamy grę. W tej chwili pojawi się okienko, do którego wpisujemy nasz numerCD-KEY. Numer znajduje się na odwrocie pudelka z płytka CD. Po wpisaniu numeru klikamyOK, jeżeli nie popełniliśmy błędu - gra uruchomi się. W przypadku gdy numer jest nieprawidłowy, należy sprawdzić czy został dobrze wpisany. Jeśli na pewno numer wpisaliśmy dobrze a gra nie uruchamia się, należy skontaktować się ze sprzedawca. Po obejrzeniu ekranów powitalnych znajdziemy się w głównym menu. Teraz musimy sprawdzić, która wersje gry posiadamy, a dokładnie mówiąc czy nasza wersja jest najnowsza. Numer wersji odnajdziemy w prawym dolnym rogu - patrz obrazek: Jeżeli nasza wersja jest starsza niż1.1.1.0lub nic nie jest napisane, musimy dokonać aktualizacji gry. W tym celu ściągamy i instalujemy tenupdate. Instalacja update'u jest prosta. Po ściągnięciu pliku uruchamiamy go i postępujemy zgodnie z zaleceniami, kolejno: KlikamyNEXTna ekranie powitalnym klikamy IAGREEakceptując w ten sposób umowę licencyjna wybieramyNEXTna ekranie informującym o poprawkach zmieniamy ścieżkę instalacji za pomocąBROWSEo ile jest to konieczne i klikamyNEXTby rozpocząć instalacje zaznaczamy czy chcemy mieć skróty do TFC i instrukcji obsługi TFC na pulpicie i klikamyNEXT, klikamyFINISHaby zakończyć instalacje.

Instalacja Counter-Strike'a:
Jeśli sciągneliśmy juz Counter-Strike 1.5 możemy przystąpić do instalacji. Uruchamiamy instalatora. Pojawi się ekran powitalny, klikamyNEXT. Następnie mamy ekran opisujący historie poszczególnych wersji CS'a - równiez klikamyNEXT. Teraz pojawia się pole wyboru ścieżki instalacjiBROWSE. Po ewentualnej korekcie klikamyNEXT. Potwierdzamy chęć zainstalowania Counter-Strike'a klikajacNEXTi obserwujemy proces kopiowania plików. Po zakończeniu kopiowania zostaniemy zapytani o umieszczenie skrótu do CS'a na pulpicie. Najlepiej aby skrót został utworzony, gdyż bez niego ciężko jest uruchomić moda. Pozostaje nam jedynie zakończyć instalacje klikajacFINISH. Po zakończeniu instalacji, Counter-Strike jest gotowy do grania. Wystarczy uruchomić go za pomocą skrótu utworzonego na pulpicie. Jedyne co pozostaje to ustawienie w opcjach klawiszy, grafiki i dźwięku.

[Rozmiar: 14684 bajtów]  

Counter-Strike 1.6

Minimalne:
Procesor: Pentium II 400 MHz
Ram: 64mb
CD-ROM: 4x lub szybszy
Karta dźwiękowa: Każda karta zgrana z systemem Windows.
Karta graficzna: Direct 3D minimum 16mb

Zalecane:
Procesor: Pentium III 800 GHz
Ram: 128mb
CD-ROM: 4x lub szybszy
Karta dźwiękowa: Każda karta zgrana z systemem Windows.
Karta graficzna: Direct 3D minimum 32mb

Stronę wykonał  Kamil Ciżewski