Strona główna
     Start z CS
     Mapy
     Bronie
     Drużyny
     Tapety
     Screen
     Taktyki

Arctic Avengers / Terro


Szwedzka frakcja terrorystyczna założona w 1977 roku. Stała się znana po zamachu bombowym na kanadyjska ambasadę w 1990 roku.
Guerilla Warfare / Terro


Frakcja terrorystyczna założona na Bliskim wschodzie, Guerilla Warfare, swoja reputację przez swoja bezwzględnoscia. Nienawisć zademonstrowana w zamachu bombowym na autobus muzyków Rock and Roll'owych w roku 1982
L337 Krew / Terro


Grupa fundamentalistów rzadna dominacji. Założona na Bliskim Wschodzie. Zajmujaca się różnymi rodzajami zamachów terrorystycznych.
Frakcja Phoenix / Terro


Została stworzona tuż po rozpadzie ZSRR. Stworzyli sobie reputację zabójców każdego kto im wejdzie w drogę, frakcja Phoenix jest uważana za najbardziej brutalna i bezlitosna we wschodniej Europie.
GIGN / CT


Francuska elitarna jednostka Anty-Terrorystyczna, założona by szybko reagować przeciwko dużym przedsięwzięciom terrorystycznym. Składajacy się z mniej niż 100 ludzi GIGN zdobył swoja reputację dzięki wielu udanym operacjom.
GSG-9 / CT


Niemiecka jednostka była założona po tragicznych wydarzeniach, które doprowadziły do smierci kilkunastu Izraelskich sportowców podczas Olimpiady w 1972 odbywajacej się w Niemczech.
SAS / CT


Znana jednostka brytyjska została założona podczas II Wojny Swiatowej przez David'a Stirling'a.Ich rola podczas II WS było zbieranie informacji na tyłami wroga, sabotowanie ataków i zabijanie ważnych ludzi.
Seal Team 6 / CT


(znana pózniej jako DEVGRU) została założona w 1980 pod dowództwem Pułkownika Richard'a Marcincko. ST-6 jest stale w stanie gotowosci na wypadek ataków na amerykańskie cele na swiecie.
VIP / CT


VIP z angielskiego Very Important Person. Jest to ważna osoba, lecz w CS'ie odgrywa swoja rolę tylko na mapach typu as_xxxxx

Stronę wykonał  Kamil Ciżewski